סיפורה של חברת הימלאיה

סיפורה של חברת הימלאיה מתחיל בשנת 1930. בזמן טיול לבורמה, ראה מר מנאל, מייסד הימלאיה, פילים חסרי מנוחה מואכלים בשורש אשר הרגיע אותם. מרותק מהשפעת הצמח על הפילים החליט מר מנאל הצעיר לחקור את תכונות הצמח וללמוד אודותיו.

ללא כסף ורק עם תרמיל מלא בחלומות הוא משכן את התכשיטים של אימו בכדי לקנות מכונה להכנת טבליות, בשנים הראשונות נבחנה סבלנותו והתמדתו של מר מנאל, הוא העביר את ימיו בלימוד רפואת הצמחים ממטפלים שגרו בקרבתו ובלילות עבד על מכונת הטבליות. החזון שלו היה לאפשר לאנשים ליהנות מרפואת האיור-ודה בדרך יעילה ומדעית.

מר מנאל האמין בכוחם המרפא של הצמחים המסורתיים. הוא האמין שמוצר טבעי בריא יותר ממוצר מלאכותי, אך הוא גם צריך לעמוד בפרמטרים של יעילות, בקרה ואיכות כמו מוצרים שמקורם אינם בטבע. לאחר 4 שנים של מחקר וניסיונות, מר מנאל פיתח מוצר ראשון, שנקרא Serpina® – התרופה הצמחית הראשונה בעולם להורדת לחץ שהושקה בשנת 1934.

מאותה עת הימלאיה פיתחה עשרות תוספי תזונה בריאים ומצליחים אשר נמכרים במיליוני יחידות כל שנה.

בשנת 1999 נכנסה הימלאיה לתחום מוצרי הטיפוח, קו המוצרים החדש הסתמך על הידע רב השנים שהימלאיה רכשה בשימוש בצמחי מרפא. חברת הימלאיה משקיעה זמן ומשאבים רבים במחקר רפואי. כל מוצר של הימלאיה נחקר במשך שנים טרם יציאתו לשוק וכל צמח בו נחקר בקפידה ונבחנת יעילותו ובטיחותו. בזכות הידע הייחודי של הימלאיה מוצרי הימלאיה מוערכים ואהודים ברחבי העולם ונמכרים במעל 90 מדינות והיד עוד נטויה.

כל שנה, למעלה מ 300 מיליון מוצרי הימלאיה מגיעים לביתם של לקוחות מרחבי כל העולם, עם מגוון רחב מאוד של מוצרי בריאות ומוצרים לטיפוח אישי מצליחה הימלאיה להיות חלק משגרת הטיפוח והבריאות של מיליוני לקוחות מרוצים מרחבי העולם. כל מוצר הנושא את הלוגו של הימלאיה מאופיין באיכות גבוהה ביותר. המותג הימלאיה נושא עמו הבטחה לבריאות טובה ורוח איתנה. זו השליחות של הימלאיה.

הימלאיה שווקה בישראל החל משנת 2008, ע"י משפחת נוסבאום. בשנת 2022 עבר השיווק לידי חברת ביבלאנס בע"מ, מקבוצת קולנוע חדש בע"מ (יבואנית בלנדסטון, קרוקס ומותגים רבים נוספים ובעלת רשת הנעליים WeShoes). בחרנו להתרחב לתחום חדש של מוצרים טבעיים, איכותיים ובריאים כי אנו מאמינים אישית וכדרך לחיים נכונים יותר.

דילוג לתוכן