סיפורה של חברת הימלאיה

סיפורה של חברת הימלאיה מתחיל בשנת 1930, בזמן טיול לבורמה, ראה מר. מנאל, מייסד הימלאיה,  פילים חסרי מנוחה מואכלים בשורש אשר הרגיעאותם. הצמח שממנו נלקח שורש זה נקרא Rauwolfia serpentina. מרותק מהשפעת הצמח על הפילים החליט מר. מנאל הצעיר לחקור את תכונות הצמח וללמוד אודותיו.

ללא כסף ורק עם תרמיל מלא בחלומות הוא משכן את התכשיטים של אימו בכדי לקנות מכונה להכנת טבליות, בשנים הראשונות נבחנה סבלנותו והתמדתו של מר. מנאל, הוא העביר את ימיו בלימוד רפואת הצמחים ממטפלים שגרו בקרבתו ובלילות עבד על מכונת הטבליות. החזון שלו היה לאפשר לאנשים ליהנות מרפואת האיור-ודה בדרך יעילה ומדעית.למרות היחס הספקני לו זכו מוצרים המבוססים על צמחי מרפא בתקופה זו, האמין מר. 

מנאל בכוחם המרפא של הצמחים המסורתיים הללו, הוא הבין שאם לאנשים תהיה אפשרות ליטול מוצר המבוסס על צמחים שתוכח יעילותו והוא יעמוד בסטנדרטים גבוהים, אז ללא ספק אנשים ייהו מוכנים להכניס אותו לשגרת הבריאות שלהם. הוא האמין שמוצר צמחי יכול וצריך לעמוד בפרמטרים של יעילות ושל איכות כמו מוצרים שמקורם אינם בטבע.לאחר 4 שנים של מחקר וניסיונות, הוא פיחת את המוצר שנקרא Serpina®, התרופה הצמחית הראשונה בעולם להורדת לחץ שהושקה בשנת 1934.

בשנת 1999 נכנסה הימלאיה לתחום מוצרי הטיפוח, קו המוצרים החדש הסתמך על ידע רב שנים שרכשה הימלאיה בצמחי מרפא, מה שהפך די מהר את מוצרי הטיפוח להצלחה גדולה בעולם כולו.חברת הימלאיה משקיעה זמן ומשאבים רבים במחקר רפואי. כל מוצר של הימלאיה נחקר במשך שנים טרם יציאתו לשוק וכל צמח בו נחקר בקפידה ונבחנת יעילותו ובטיחותו. בזכות מסירות של כ- 2000 עובדי החברה, מתוכם  צוות של  100 מדענים וחוקרים, הפכה הימלאיה לחברה מוערכת ואהודה בלמעלה מ- 90 מדינות ברחבי העולם, והיד עוד נטויה.

כל שנה, למעלה מ 300 מיליון מוצרי הימלאיה מגיעים לביתם של לקוחות מרחבי כל העולם, עם מגוון רחב מאוד של מוצרי בריאות ומוצרים לטיפוח אישי מצליחה הימלאיה להיות חלק משגרת הטיפוח והבריאות של מיליוני לקוחות מרוצים מרחבי העולם. כל מוצר הנושא את הלוגו שלנו מאופיין באיכות הגבוהה ביותר. זו תמיד היתה חותמת האיכות שלנו. מותג ההימאליה נושא עמו הבטחה לבריאות טובה ורוח איתנה. זו היא השליחות שלנו. הימלאיה משווקת בישראל משנת 2008 על ידי חברת הולנדר נוסבאום שיווק (2006) בע”מ, חברה משפחתית אשר שמה לה למטרה להביא מוצרים איכותיים ובריאים תוך כדי שמירה על תנאי מסחר הוגנים ואחריות חברתית. כל העובדים שלנו גאים להיות חלק ממשפחת הימלאיה, וזה אומר הכול…

מה היית מקווה למצוא באתר שלנו היום?

ענו לנו ותוכלו לקבל מתנה שווה שתצורף למשלוח!

*כל השדות הן חובה

רגע לפני שאתם יוצאים!

אם לא רכשתם, ספרו לנו בדיוק מדוע והכנסו להגרלה על מתנה מסדרת המוצרים שלנו! (אם רכשתם, ספרו לנו היכן שמעתם עלינו לראשונה)

דילוג לתוכן