המדריך המלא לבחירת משחת השיניים המלבינה | Himalaya

אתר היבואן

משלוח לנקודת איסוף בקניה מ 99 ₪ – חינם

משלוח עד הבית בקניה מ 159 ₪ – חינם

משלוח לנקודת איסוף
בקניה מ 99 ₪ – חינם

משלוח עד הבית
בקניה מ 159 ₪ – חינם

המדריך לבחירת משחת השיניים המלבינה

תוכן עניינים

למה משחת שיניים מלבינה?

כולנו רוצים חיוך קורן ולבן בנוסח כוכבי סרטים ורשת. חיוך לבן ושיניים לבנות משדרים יופי ובריאות. שוק משחות השיניים גילה את הביקוש לשיניים לבנות ובשנים האחרונות אנחנו נחשפים לעוד ועוד משחות שיניים מלבינות. כיצד נבחר משחת שיניים מלבינה? ננסה לענות על כך במאמר זה.

מה מייחד משחת שיניים מלבינה?

משחת שיניים מלבינה הינה משחת שיניים שמכילה, בנוסף לחומרי המשחה הרגילים, גם חומרים ספציפיים המיועדים להלבנת השיניים (למעשה, משחות שיניים מלבינות אינן מלבינות את השיניים. הן אינן צובעות אותן בלבן. אלא, הן אמורות להחזיר לשיניים את הלובן הטבעי שלהן, זה שמתחת לכתמים, ככתמי קפה וטבק). חומרים אלו יכולים להתאפיין בשני קבוצות – ראשית, חומרים אשר יש להם תכונת ניקוי כתמים – כמו מי חמצן, סודה לשתייה, או מלבינים מהטבע. שנית, חומרים שמתאפיינים במקדם שחיקה – מעין נייר זכוכית, שאמור לשייף בעדינות ובהתמדה ולהסיר כתמים מהשיניים.

האם משחת שיניים מלבינה בטוחה לבריאות השיניים?

משחות שיניים אשר יש בהם חומרים אשר שוחקים את שכבת האמייל, החלק החיצוני של השן, עלולים לגרום לנזקים לשיניים במשך הזמן. לשם כך פותח מדד השחיקה ששמו המקצועי הינו RDA – Relative Dentin Abrasivity. ככל שמדד השחיקה של משחת שיניים גבוה יותר, המשחה עלולה לגרום לשחיקה מוגברת, אשר בשימוש ממושך עלול לגרום לנזקים.

מקדם הRDA של משחות שיניים הינו בסקאלה של עד 250 יחידות. מקדם שחיקה נמוך הינו עד 70 יחידות. מקדם שחיקה בינוני הינו מ71 עד 100 יחידות, מקדם שחיקה בין 101 ל150 יחידות הינו מקדם גבוה יחסית ובדרך כלל מאפיין משחות מלבינות. מקדם שחיקה מעל 151 נחשב למקדם גבוה יחסית שעלול לגרום לנזק בצחצוח ממושך.

ההמלצה שלי היא לא להשתמש במשחות מלבינות עם RDA גבוה מ151. לשים לב בעת השימוש האם יש רגישות ואז להפסיק ולהתייעץ, ובכל מקרה, לא לצחצח זמן ממושך ברציפות במשחה מלבינה, אלא, למשל, להשתמש לסירוגין עם שפופרת משחה מלבינה ובסיומה בשפופרת משחה רגילה.

מה האפקטיביות של משחת שיניים מלבינה?

משחת שיניים מלבינה אמורה לסייע בהחזרת הלובן הטבעי של השיניים שלכם, ולאחר מספר שבועות של שימוש, השיניים אמורות להיות פחות מוכתמות ויותר לבנות. אתם  אמורים להבחין בשיפור. עם זאת, לא מדובר בקסם. יש פגמים עמוקים ופגמים עקשניים, שלא ירדו עם משחות שיניים מלבינות. השיניים שלכם יהיו יותר לבנות מכפי שהיו לפני הטיפול. אך לאו דווקא לבנות לחלוטין. בכל מקרה, השימוש במשחת שיניים מלבינה אינו חד פעמי, אלא לאחר זמן מה יצטברו שוב כתמים על השיניים ויהיה צורך לשוב ולהשתמש במשחה מלבינה.

עדיפות לחומרי הלבנה טבעיים

כפי שאומרים, אין טוב בלי רע. ראינו כבר שרמת שחיקה גבוהה מידי תהיה מאוד אפקטיבית בהלבנת השן, אך עלולה לגרום לנזק. באופן דומה, בהכללה, יש עדיפות לשימוש במשחות שיניים בהן החומרים המלבינים טבעיים, שכן אנחנו מכניסים לפה שלנו ועושם שימוש בפחות חומרים מלאכותיים וסינתטיים, וכגישה, אני מאמינה שהטבעי והבלתי מעובד עדיף על המלאכותי והסינתטי.

בחרו משחת שיניים מלבינה איכותית אשר דואגת לבריאות הכללית של השיניים והחניכיים

בעוד משחת שיניים מלבינה מתמקדת בעיקר בהבהרת החיוך שלך, לפני הכל – משחת שיניים מלבינה היא משחת שיניים – כדאי לבחור במוצר המציע יתרונות נוספים לבריאות הפה. אני ממליצה לוודא שמשחת השיניים המלבינה הינה מוצר של חברה וותיקה ואיכותית בתחום משחות השיניים ואשר משחת השיניים שלה הינה מוצר בדוק ואיכותי, המטפל בבריאות החניכיים, וכולל חומרים אנטי בקטריאלים, חומרים למניעת עששת ולשמירה על בריאות השיניים.

משחות השיניים המלבינות של HIMALAYA

בלוג זה עולה באתר של חברת HIMALAYA, מאחר ולאחר שנים רבות של ניסיון ושימוש בחרתי בהן כמשחות העיקריות עליהן אני ממליצה. להימלאיה שלוש משחות שיניים מלבינות שאני רוצה לנצל את הבמה ולהמליץ עליהן;

  • משחת השיניים המלבינה – Sparkling White – משחה מלבינה מסדרת Gum experts של הימלאיה, אשר ממוקדת בבריאות החניכיים. חומרי ההלבנה האקטיביים של המשחה הינם חומרים טבעיים המתבססים על אנזימים של פפאיה ואננס. מקדם הRDA הינו 140. בטווח של משחות מלבינות, לא גבוה מידי. המשחה איכותית ואפקטיבית. לעמוד מוצר »
  • משחות השיניים הבוטניות והמלבינות פחם וכורכום – משחות שיניים השייכות לסדרת הפרמיום של הימלאיה -הסידרה הבוטנית. מופת של בחירת חומרים איכותיים במיוחד, במידת האפשר אורגניים. משחות מאוד נקיות ואיכותיות. המשחה בטעם פחם מכילה פחם, הידוע כבעל תכונות מלבינות, המופק מקליפת אגוז הקוקוס. המשחה בטעם כורכום מבוססת על התכונות המלבינות של הכורכום. מקדם הRDA של המשחות נמוך במיוחד למשחה מלבינה – 70, ופעולתן עדינה ומתמשכת, אפשר להשתמש בהן כמשחות מלבינות ללא כל צורך בהפסקה.  לעמוד מוצר משחת שיניים מלבינה פחם »    לעמוד מוצר משחת שיניים מלבינה כורכום »

אציין כי משחות השיניים של הימלאיה טבעוניות ובעלות תו ויגאן פרנדלי. לא נעשה מחקר בבעלי חיים בקשר למשחות.

הערה: הכתבה מתבססת על ניסיוני ומתייחסת לנושא בכלליות. היא אינה בגדר המלצה רפואית. להמלצות אישיות פנו לשיננית או לרופא השיניים שלכם.

 

שירלי כהן
שירלי כהן,

שיננית מוסמכת (RDH), בעלת ניסיון של כעשרים שנה. מרפאת דוקטור וורסנו, תל אביב.

 

משחות שיניים של הימלאיה »

משחות שיניים אורגניות של הילמאיה »

 

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

חברת הימלאיה היא חברה הודית גאה שנוסדה בשנת 1930 כעסק משפחתי.
המורשת של החברה הייתה תמיד אחת – חקר הטבע ושימוש בכלים של המדע המודרני לפיתוח וייצור מוצרי צמחי מרפא, המבוססים על תורת האיורוודה, הידועה כרפואה העתיקה בעולם.

מאז ועד היום, הימלאיה פיתחה את מסורת הצמחים עתיקת היומין למגוון שלם של פתרונות ,המבוססים על פורמולות חדשניות ומשמשים בסיס למוצריה האיכותיים.
על בסיס הידע הרב, צמחי המרפא של הרפואה ההודית המסורתית ומחקרים מודרניים ומבוקרים הנערכים ע”י החברה באופן קבוע, מפותחים מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה של הימלאיה, המתאימים לשימוש יומיומי.
המוצרים, המבוססים על צמחי מרפא עדינים ובטוחים לשימוש, כוללים משחות שיניים, קרמים, תרחיצי פנים, סבונים, תוספי תזונה, שפתונים ועוד רבים אחרים.

כיום יש להימלאיה מעל 10,000 עובדים בכל רחבי העולם, כ-3,000 חקלאים המספקים לה חומרי גלם באופן ישיר, מאות חנויות בהודו המוכרות את מוצריה, הנמכרים גם במעל 90 מדינות בעולם.
להימלאיה צוות מחקר ופיתוח המונה מעל 300 חוקרים – זהו צוות הפיתוח הגדול מסוגו בתחום שילוב צמחי המרפא במוצרי wellness

החזון של חברת הימלאיה הינו לעזור לאנשים להיות בריאים ולקדם איכות חיים בהתבסס על איזון ובריאות מהטבע.
מוצרי החברה מופצים בארץ על ידי חברת ביבלאנס בע”מ, מקבוצת קולנוע חדש, בעלת רשת הנעליים WeShoes (יבואנית בלנדסטון, קרוקס ומותגים רבים נוספים).

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות